آیا تاکنون شده که انیمیشن یا فیلمی را ببینید و بگویید که ای کاش این مدل یا این ربات ،این فرد ،یا این داستان در این انیمیشن وجود داشت و یا اگر این کاراکتر این دیالوگ را می گفت داستان قشنگ تر میشد ؟
 ما نیز برای بها دهی به نظرات شما هموطنان عزیز در نظر گرفته ایم که در این فراخوان از طرح ها و ایده های شما استفاده نماییم.
پس:
طرح های شما می تواند به صورت طراحی ( چه بر روی کاغذ و چه رایانه ای ) مدل سازی سه بعدی و دوبعدی ( تصاویر از حداقل 6 و جه کاراکتر) و یا به صورت عکس واقعی به ما ارسال کنید.
همچنین داستان ها و فیلم نامه های شما می تواند به صورت نوشته یا تایپ رایانه ای یا ساخت فیلم و کلیپ و یا سکانس به صورت طراحی دستی و یا رایانه ای باشد و هم چنین شما می توانید دیالوگ های پر معنا و جالب توجهی را نیز برای استفاده در این انیمشن به ما ارسال کنید .
((توجه : فیلم نامه ها و یا طرح های ارسال شده توسط شما دوستان گرامی باید به صورت آینده نگرانه،جدید و نوین باشد و نمونه دیگری برای آن وجود نداشته باشد برای مثال طرحی از یک تانک امروزی یا داستان فیلمی که دیده اید در این مطلب نمی گنجد پس تا می توانید از خلاقیت خود در این زمینه استفاده کنید ))
شما می توانید با استفاده از خلاقیت خود طرح ها ، مدل ها ، صحنه ها ، داستان ها ، فیلم نامه ها و ... مورد نظرتان را برای استفاده در انیمیشن رستاخیز موشک ها به تالار گفتگو ما و یا به ایمیل گروه به نشانی ((forfuturepictures@gmail.com)) ارسال نمایید.
منتظر طرح های سرشار از خلاقیت شما هستیم.
با تشکر از شما هموطنان عزیز
گروه پویانمایی برای آینده


1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

fns4565 2 سال پیش

سلام به نظر من یک انیمیشن در رابطه با شهدای نوجوان مثل شهید محمد اسماعیل دفتری بسازید . مثلا در رابطه با زندگی نامشون فک کنم ایشون اهل طرقبه مشهد باشن و در 16 سالگی شهید شدن میشه دررابطه با دوران کودکی و مدرسه شون انیمیشن ساخت.